Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » ЗСУ в Запорізькій області знищили “нетипову російську ціль”, – Тарнавський (ВІДЕО)

ЗСУ в Запорізькій області знищили “нетипову російську ціль”, – Тарнавський (ВІДЕО)

ЗСУ в Запорізькій області знищили “нетипову російську ціль”, – Тарнавський (ВІДЕО)

Ілюстративне фото

На Таврійському напрямку Сили оборони України знищили незвичну ціль. Вони влучили в наземний колісний дрон окупантів.

Про це повідомив бригадний генерал, командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександр Тарнавський.

“Днями підрозділ однієї з бригад Сил оборони Таврійського напрямку знищив нетипову російську ціль – наземний колісний дрон, або ж дрон мінування. Він був виявлений засобами аеророзвідки та злетів у повітря в результаті вогневого ураження. Детонація вибухівки з цього дрона зафіксована на відео”, – пише генерал Тарнавський.

Відео: Олександр Тарнавський

Нагадаємо, що найбільші резерви Росії зосереджені на декількох напрямках, зокрема Запорізькому. За даними українських джерел, понад 70 000 бійців окупаційних військ знаходяться в Запорізькій та Херсонській областях.