Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Окупанти зосередили понад 70 000 військовослужбовців у Запорізькій області: що будуть робити далі (ISW КАРТА)

Окупанти зосередили понад 70 000 військовослужбовців у Запорізькій області: що будуть робити далі (ISW КАРТА)

Окупанти зосередили понад 70 000 військовослужбовців у Запорізькій області: що будуть робити далі (ISW КАРТА)

Фото: 56 ОМПБр

Найбільші резерви Росії зосереджені на декількох напрямках, зокрема Запорізькому. За даними українських джерел, понад 70 000 бійців окупаційних військ знаходяться в Запорізькій та Херсонській областях.

Про це повідомляє інститут вивчення війни (ISW).

Український військовий оглядач Костянтин Машовець заявив, що зараз у російських військах у резерві 17 полків, 16 батальйонів і два полково-батальйонно-тактичних загони.

Запорізький напрямок 4 лютого
Карта: ISW

Також українські офіційні джерела нещодавно зазначили, що російські сили мають понад 70 000 військовослужбовців на східному березі річки Дніпро в Запорізькій і Херсонській областях. Але багато з них зосереджено глибше в тилу.

“Резерви Дніпровського угруповання сил, ймовірно, могли б легко просунутися на Запорізький напрямок, якщо того вимагатимуть обставини”, – пишуть аналітики.


Раніше ми писали, що постійне представництво Росії при міжнародних організаціях у Відні відреагувало на звіт МАГАТЕ, в якому йдеться, що окупанти знову встановили міни по периметру захопленої ними Запорізької АЕС.