Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » РФ визнала мінування периметру Запорізької АЕС

РФ визнала мінування периметру Запорізької АЕС

РФ визнала мінування периметру Запорізької АЕС

ЗАЕС. Ілюстративне фото

Постійне представництво Росії при міжнародних організаціях у Відні відреагувало на звіт МАГАТЕ, в якому йдеться, що окупанти знову встановили міни по периметру захопленої ними Запорізької АЕС.

Відповідь представництво опублікувало на сторінці в соцмережі Х.

У ній йдеться, що міни “не становлять загрози” для персоналу станції та інспекторів Агентства, а їх встановлення є “прийнятною практикою”.

“Міни, розташовані між зовнішнім і внутрішнім периметром ЗАЕС, не становлять жодної загрози для персоналу станції та експертів МАГАТЕ, які перебувають на станції. Більше того, встановлення мін для захисту периметра атомної електростанції є прийнятною практикою, яка не суперечить жодним рекомендаціям МАГАТЕ. Цей метод може бути використаний навіть у випадках, коли ядерний об’єкт не знаходиться в зоні збройного конфлікту”, – стверджують окупанти.

Нагадаємо, сапери вилучили артилерійський снаряд калібру 152 мм та касетний елемент від снаряду системи залпового вогню «Ураган», виявлені в населених пунктах Василівського району Запорізької області.