Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Як буде працювати електронний кабінет призовника: пояснення для запоріжців призовного віку

Як буде працювати електронний кабінет призовника: пояснення для запоріжців призовного віку

Як буде працювати електронний кабінет призовника: пояснення для запоріжців призовного віку

Фото: Генштаб

Якщо в Україні приймуть оновлений законопроєкт про мобілізацію, то всі запоріжці призовного віку мають завести електронний кабінет. Зробити це необхідно протягом 60 днів.

Про це повідомив начальник управління преси та інформації Міністерства оборони України Ілларіон Павлюк в ефірі телемарафону.

“Що важливо, що способи уточнення будуть різні, але якщо вже функціонує кабінет – найзручніше це буде зробити там, але лишаються ТЦК та СП, ЦНАПи й так далі. Загалом, електронний кабінет просто дає можливість менше бігати. Уточнити дані можна буде там. І це значно простіше, й це дозволить охопити більшу кількість людей і, відповідно, значно якісніше долучати людей до війська”, – пояснив Павлюк.

У цьому ж електронному кабінеті будуть повідомлення про те, що коли людина має з’явитися в ТЦК та СП. Електронна повістка – це повідомлення, яке надходить в електронний кабінет. І загалом, воно тільки цим відрізняється від звичайної повістки.


Як ми писали раніше, новий законопроєкт про мобілізацію може впровадити електронні повістки та особистий кабінет призовника. Так запоріжці, які отримали електронну повістку, мають з’явитися в ТЦК.