Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Військових із Запорізького напрямку визволили з полону: кого обміняли

Військових із Запорізького напрямку визволили з полону: кого обміняли

Військових із Запорізького напрямку визволили з полону: кого обміняли

Україна повернула з російського полону 207 військових. Серед них опинилися й 46 солдатів, сержантів та офіцерів, які боронили Запорізький напрямок.

Голова Запорізької ОВА Юрій Малашко уточнив, що з полону звільнили 38 військовослужбовців Нацгвардії і 8 бійців Збройних сил України. Серед них 18 уродженців Запорізької області.

“Пліч-о-пліч з родинами, силовими структурами, міжнародними партнерами та небайдужими громадянами ми продовжимо звільняти героїв. Завдяки спільним зусиллям чоловіки, сини, брати та друзі знову на рідній землі та незабаром зможуть обійняти своїх близьких”, – запевнив Малашко.