Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » У Запоріжжі тарифи на електроенергію залишаються без змін: скільки платити запоріжцям

У Запоріжжі тарифи на електроенергію залишаються без змін: скільки платити запоріжцям

У Запоріжжі тарифи на електроенергію залишаються без змін: скільки платити запоріжцям

Ілюстративне фото

Прем’єр-міністр України повідомив, що тариф на електроенергію не зміниться. Цієї зими Кабмін не планує зміни жодних тарифів для населення.

Це питання сьогодні обговорювали на засіданні Уряду.

Тариф на електроенергію для запоріжців залишається – 2 гривні 64 копійки за кВт-год.

“Попри постійні атаки, які продовжуються і цієї зими, ракетами та шахедами на об’єкти української енергетики, особливо на Сході України, в наших домівках є світло, і це насамперед заслуга наших енергетиків”, – каже Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр додає, що наразі в жодному регіоні не планують аварійних відключень світла. Адже потужність енергосистеми України збільшили після минулого досвіду.


Раніше Inform.zp.ua писав, в Україні ціна за електроенергію у 2024 році може підвищитися до майже 6 гривень за кіловат-годину. Наразі побутові споживачі платять за електроенергію 2,64 грн/кВт.