Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » На території Запорізької області діють 26 катівень окупантів (ІНФОГРАФІКА)

На території Запорізької області діють 26 катівень окупантів (ІНФОГРАФІКА)

На території Запорізької області діють 26 катівень окупантів (ІНФОГРАФІКА)

Російські військові. Ілюстративне фото

Національна поліція Україні опублікувала інформацію про всі воєнні злочини росіян станом на 28 січня. З цієї інфографіки стало відомо, що на території Запорізької області існують 26 катівень окупантів.

Таку інформацію оприлюднила Національна поліція України.

Станом на сьогодні, російські військові скоїли 112 012 злочинів. З них 97 344 – порушення законів та звичаїв війни, 3 598 – колабораційна діяльність та 246 – державна зрада.

26 катівень окупантів у Запорізькій області
Інфографіка: Нацполіція України

Також згідно цієї інфографіки, на території України окупанти створили 88 катівень. В Запорізькій області наразі діють 26 таких “установ”.

За весь час повномасштабного вторгнення через атаки окупантів загинуло 521 українських дітей.


Раніше Inform.zp.ua писали, що на заході Запорізької області продовжуються позиційні бої. Так вчора, 27 січня, аналітики спостерігали незначне просування окупантів поблизу Роботиного.