Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти просунулися в Запорізькій області: ISW (КАРТА БОЇВ)

Окупанти просунулися в Запорізькій області: ISW (КАРТА БОЇВ)

Окупанти просунулися в Запорізькій області: ISW (КАРТА БОЇВ)

Фото: Генштаб ЗСУ

На заході Запорізької області продовжуються позиційні бої. Так вчора, 27 січня, аналітики спостерігали незначне просування окупантів поблизу Роботиного.

Про це повідомляє у зведенні Інститут вивчення війни.

Опубліковані вчора геолокаційні кадри показують, що російські війська нещодавно незначно просунулися на захід від Роботиного.

Бої в Запорізькій області 27 січня
Карта ISW

Українські та російські джерела стверджують, що позиційні бої тривали на південь від Червоного, на захід від Вербового та в напрямку Новопрокопівки.

Сьогодні Генштаб ЗСУ повідомляв, що на Запорізькому напрямку наші воїни відбили атаку західніше Вербового.


Як ми писали раніше, 27 січня в Запоріжжі сталася пожежа на об’єкті інфраструктури. Загоряння спровокувала атака російських дронів по місту.