Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » На Запорізькій АЕС може статися аварія, – Петро Котін

На Запорізькій АЕС може статися аварія, – Петро Котін

На Запорізькій АЕС може статися аварія, – Петро Котін

Запорожская АЭС / Запорізька АЕС

На тимчасово окупованій Запорізькій атомній станції найближчим часом спливає дозволений виробником шестирічний термін перебування ядерного палива в усіх шести реакторах.

Про це заявив президент Енергоатома Петр Котін.

Він пояснив, якщо й надалі використовувати таке паливо, це може призвести до руйнування цілісності паливних елементів і, як наслідок, до радіаційної аварії.

«Намагання загарбників почергово переводити енергоблоки ЗАЕС зі стану «холодний зупин» у «гарячий» ще більше розхитують ситуацію, не кажучи вже про відверте порушення умов ліцензій Держатомрегулювання на експлуатацію цих ядерних установок, тобто водночас і вимог українського та міжнародного законодавства», – наголосив Котін.

Як писав раніше Inform.zp.ua, тимчасово окуповану Запорізьку атомну електростанцію відвідає генеральний директор МАГАТЕ для чергової ротації експертів агентства, та для обговорення питань безпеки станції.