Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Постраждалий будинок від ракетного удару в Запоріжжі майже повністю відремонтували, – Куртєв

Постраждалий будинок від ракетного удару в Запоріжжі майже повністю відремонтували, – Куртєв

Постраждалий будинок від ракетного удару в Запоріжжі майже повністю відремонтували, – Куртєв

Зестафонська, 10
Фото: Запорізька міська рада

У Запоріжжі в постраждалому під’їзді будинку на Зестафонській, 10 роботи практично завершено. В другому під’їзді тривають ремонтні роботи.

Про це повідомив в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Квартири 1-го підʼїзду мають підключити до газопостачання, потім підрядник приступить до фарбування сходових маршів та укладання керамічної плитки на сходових клітинах.

Інші постраждалі будинки також продовжують ремонтувати:

Сталеварів, 16. У квартирах відновлюваного під’їзду прокладають електромережі. Після цього тут розпочнеться монтаж інженерних мереж. У найближчих планах – початок оздоблювальних робіт у відновлених квартирах та завершення укладання металочерепиці.

Кияшка, 22. У будинку замінили два каналізаційні випуски, завершують заміну ще двох. Почали укладання кахелю у санвузлах квартир і прокладання електромереж у приміщенні ЦНАПу.

Соборний, 151. У відновлених квартирах клеять шпалери, укладають кахель і ламінат, встановлюють сантехніку. Триває ремонт постраждалих квартири в інших під’їздах. Ведуться роботи з утеплення перекриття даху.

Раніше Inform.zp.ua писав, що у Запоріжжі відбудову багатоповерхівки за адресою Зестафонська, 10 мали завершити 31 грудня 2023 року. Проте забудовник не встиг, тому терміни завершення робіт змінилися.