Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Запоріжжі засуджено чоловіка, який працював на РФ

У Запоріжжі засуджено чоловіка, який працював на РФ

У Запоріжжі засуджено чоловіка, який працював на РФ

СБУ

У Запоріжжі засуджено чоловіка, який зрадив Україні та перейшов на бік РФ.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Співробітники спецслужби встановили особу мешканця Донеччини, який з початком широкомасштабного вторгнення пішов на співпрацю з окупантами.

Ним виявився колишній заступник начальника главку міліції в Запорізькій області. У 2013 році його було звільнено через корупційний скандал.
З початком широкомасштабного вторгнення РФ зрадник переїхав до Бердянська, щоб «посилити правоохоронний блок» окупаційного режиму. З початку окупації Бердянського району «нова влада» створила на території району фейковий орган – «межрайонную инспекцию федеральной налоговой службы России по Запорожской области». Саме в цей орган на керівну посаду і призначили колаборанта.

Перебуваючи на посаді з липня 2022 року, чоловік набрав особовий склад, з таких саме зрадників та колаборантів. Їх було наділено повноваженнями діяти від імені фейкового правоохоронного органу та виконувати завдання зі збору податків з місцевих підприємств та комерційних структур.

Зібрані гроші в подальшому йшли на фінансування окупаційних військ.
За матеріалами Служби безпеки суд визнав його винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, протягом липня-вересня 2023 року у Запорізькій області зареєстровано 126 злочинів проти основ національної безпеки України. Повідомлено про підозру у таких злочинах понад 90 осіб.