Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Українські безпілотники створюють складнощі для окупантів на Запорізькому напрямку – ISW (КАРТА)

Українські безпілотники створюють складнощі для окупантів на Запорізькому напрямку – ISW (КАРТА)

Українські безпілотники створюють складнощі для окупантів на Запорізькому напрямку – ISW (КАРТА)

ЗСУ. Фото: Генштаб ЗСУ

Минулої доби в Запорізькій області поблизу Вербового, Роботиного й інших населених пунктів продовжувалися бої. Аналітики пишуть, що українські дрони ускладнюють операції окупантів на Запорізькому напрямку.

Про це повідомили в зведенні Інституту вивчення війни.

Вчора, 22 січня, тривали позиційні бойові дії на заході Запорізької області, однак підтверджених змін на цій ділянці лінії фронту не було.

“Російські мілблогери стверджували, що українські війська захопили кілька невизначених позицій біля Вербового (на схід від Роботиного), хоча ISW не спостерігало візуальних доказів, які б підтверджували це твердження”, – пишуть аналітики.

Позиційні бої тривали поблизу Роботиного, Вербового, Новопрокопівки, П’ятихаток та Кам’янського.

Запорізький напрямок 22 січня
Карта: ISW

Російські мілблогери стверджували, що часті удари українських FPV-безпілотників від першої особи ускладнюють операції Росії на Запорізькому напрямку.


Раніше ми писали, що на заході Запорізької області 21 січня тривали позиційні бої, однак підтверджених змін лінії фронту не було. Російські війська провели безуспішні операції поблизу Вербового та Роботиного.