Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Окупанти безуспішно намагалися витіснити ЗСУ з їх позицій на Запорізькому напрямку: ISW (КАРТА)

Окупанти безуспішно намагалися витіснити ЗСУ з їх позицій на Запорізькому напрямку: ISW (КАРТА)

Окупанти безуспішно намагалися витіснити ЗСУ з їх позицій на Запорізькому напрямку: ISW (КАРТА)

Фото 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

На заході Запорізької області 21 січня тривали позиційні бої, однак підтверджених змін лінії фронту не було. Російські війська провели безуспішні операції поблизу Вербового та Роботиного.

Про це повідомляє у зведенні Інститут вивчення війни.

Позиційні бої тривали поблизу Роботиного, Новопрокопівки та на захід від Вербового.

“Український військовий оглядач Костянтин Машовець повідомив, що підрозділи російського 237-го повітряно-десантного полку минулої доби безуспішно намагалися витіснити українські сили з позицій на захід від Вербового”, – пишуть в ISW.

Окупанти провели безуспішний штурм Запорізької області
Карта: ISW

Також окупаційні війська провели безуспішні штурмові дії поблизу Роботиного.


Як писав раніше Inform.zp.ua, окупанти нанесли 145 ударів по громадах Запорізької області. Надійшло 2 повідомлення про руйнування будинків.