Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Гауляйтер окупованих територій Запорізької області показав нових “міністрів” окупаційного уряду: що про них відомо (ФОТО)

Гауляйтер окупованих територій Запорізької області показав нових “міністрів” окупаційного уряду: що про них відомо (ФОТО)

Гауляйтер окупованих територій Запорізької області показав нових “міністрів” окупаційного уряду: що про них відомо (ФОТО)

Фото: російські ЗМІ

На так званому міжнародному форумі в росії гауляйтер Запорізької області показав нових “міністрів”. Ними виявились колишній працівник “Мотор Січі” та підприємець з москви.

Про цю подію написали ряд російських ЗМІ.

“На міжнародній виставці-форумі “Росія” на ВДНГ наш регіон представляють заступник голови уряду Запорізької області Сунцов Ігор Павлович і міністр будівництва, архітектури та ЖКГ Запорізької області Лисенков Олексій Юрійович”, – коментує гауляйтер Євген Балицький.

Обидва “посадовці” вже з’являлися в базі “Миротворця”.

Що відомо про так званих “посадовців”

Вищезгаданий “голова уряду” Запорізької області Ігор Сунцов був головним конструктором на “Мотор Січ”. А з початком вторгнення росії 2014 року був першим заступником, а 2015 року – виконувачем обов’язків директора Харківського авіазаводу, що входив до концерну “Укроборонпром”.

Сунцов Ігор
Сунцов Ігор. Скріншот: Миротворець

В 2021 році МВС оголосило Сунцова в розшук. Йому повідомили про підозру в розтраті 1,92 млн доларів та 553 тисяч євро.

А про Лисенкова відомо, що з 2022 року він обіймав посаду виконувача обов’язків “міністра будівництва, архітектури та ЖКГ Запорізької області”.

Лисенков Олексій
Лисенков Олексій. Скріншот: Миротворець

До цього Олексій Лисенков був генеральним директором фірми в Москві, яка займалася електрозв’язком, торгівлею та будівництвом.


Нагадаємо, що співробітники Служби безпеки України встановили, що мешканець Запорізької області пішов на співпрацю з окупантами. За це його нагородили посадою “заступника голови” селища.