Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » На окуповану частину Запорізької області армія РФ завозить лікарів

На окуповану частину Запорізької області армія РФ завозить лікарів

На окуповану частину Запорізької області армія РФ завозить лікарів

Лікарі
Ілюстративне фото

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області більша частина медичного персоналу не пішла на співпрацю із загарбниками. Через це є суттєвий дефіцит кадрів у регіоні. Не вистачає 70% медичного персоналу.

Про це повідомляють у Центрі національного спротиву.

На ротаційній основі окупаційна влада завозить на підконтрольну їм частину Запорізької області лікарів. За такі «відрядження» російські медичні працівники отримують премії. Цього разу до регіону прибули лікарі з Карелії, зокрема: анестезіологи, хірург-онколог, лікарі УЗД-діагностики та терапевти.

Водночас якість і доступність медичних послуг для місцевого населення залишається на критично низькому рівні, оскільки допомогу насамперед надають російським військовим.

Нагадаємо, на Запорізькому напрямку прикордонники на псевдо «Француз» і «Пугач» відбили десяток БпЛА  російських військових.