Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Запоріжжі провели тренування на випадок аварії на Запорізькій АЕС

У Запоріжжі провели тренування на випадок аварії на Запорізькій АЕС

У Запоріжжі провели тренування на випадок аварії на Запорізькій АЕС

Запорожская АЭС / Запорізька АЕС

Штабне тренування провели, аби відпрацювати алгоритм попередження та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на Запорізькій АЕС.

Про це повідомили в Запорізькій ОВА.

До тренування щодо контрзаходів із захисту населення залучали працівників ОВА, ДСНС, місцевого самоврядування, правоохоронців та спеціальних служб.

“Мета навчання – не лише підготуватися до протидії радіаційній небезпеці, але й знайти шляхи стабілізації енергетичної системи держави. Всі сили та засоби діють злагоджено та готові до будь-яких викликів”, – зазначили в ОВА.

Механізм інформування про загрозу та дії населення на випадок реальної загрози відпрацювали.

Як ми писали раніше, на Запорізькій АЕС окупаційна влада вперше заборонила інспекторам МАГАТЕ перевірити реакторні зали енергоблоків.