Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти заборонили МАГАТЕ перевірити реакторні зали Запорізької АЕС

Окупанти заборонили МАГАТЕ перевірити реакторні зали Запорізької АЕС

Окупанти заборонили МАГАТЕ перевірити реакторні зали Запорізької АЕС

МАГАТЕ

На Запорізькій АЕС окупаційна влада вперше заборонила інспекторам МАГАТЕ перевірити реакторні зали енергоблоків.

Про це заявили в Міжнародному агентстві з атомної енергії.

За останні 14 днів експерти МАГАТЕ не можуть потрапити до реакторних залів енергоблоків № 1, 2 і 6. Крім того, російські окупанти не пускають їх до деяких частин турбінних залів ЗАЕС.

Команда МАГАТЕ впродовж останніх тижнів чує регулярні вибухи на деякій відстані від станції. 

Як писав раніше Inform.zp.ua, експертам Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) не дали доступу до деяких залів енергоблоків окупованої Запорізької атомної електростанції. Обмеження доступу є до деяких частин турбінних залів ЗАЕС, у тому числі до зон енергоблоків №3, №4 та №6.