Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » В Енергоатомі прокоментували недопуск експертів МАГАТЕ на Запорізьку АЕС

В Енергоатомі прокоментували недопуск експертів МАГАТЕ на Запорізьку АЕС

В Енергоатомі прокоментували недопуск експертів МАГАТЕ на Запорізьку АЕС

ЗАЕС, Фото – Костянтин і Влада Ліберови.

Енергоатом звинувачує російських окупантів у спробі приховати справжню ситуацію на Запорізькій атомній станції.

Про це заявив президент Енергоатому Петро Котін.

За його словами, факт недопуску експертів моніторингової місії Агентства до реакторних залів, де розташовані активні зони реакторів і міститься відпрацьоване ядерне паливо, може бути спробою російських окупантів приховати справжню ситуацію на ЗАЕС.

«Єдиний вихід – повна демілітаризація та деокупація ЗАЕС і прилеглих територій. Це ключова передумова для відновлення не лише ядерної безпеки, а й поваги до міжнародного права», – зазначив очільник НАЕК.

Як писав раніше Inform.zp.ua, експертам Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) не дали доступу до деяких залів енергоблоків окупованої Запорізької атомної електростанції. Обмеження доступу є до деяких частин турбінних залів ЗАЕС, у тому числі до зон енергоблоків №3, №4 та №6.