Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » 682-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

682-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

682-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

Ілюстративне фото

Розповідаємо, як пройшов 682-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини про війну за сьогодні.

На Запорізькому напрямку військові 15 БрОП “Кара-Даг” спільно з 65 ОМБр провели успішно операцію. Вони врятували побратимів та взяли в полон шість росіян.

Ще восени минулого року Рада оборони хотіла перевести школи на змішаний формат навчання. Наразі ремонт укриттів у навчальних закладах продовжується.

У Запорізькій області в Мелітополі окупанти змінюють етнічний склад населення. Наразі 50% мешканців міста завезені з РФ.

Військовий із села Миколай-Поле Запорізької області В’ячеслав Дюндін перебував на Запорізькому напрямку. Чоловік загинув у бою за рідну землю.

Два дні тому мережею почала ширитися інформація про те, що МАГАТЕ нібито погодили приєднання ЗАЕС до енергосистеми РФ. Проте у Держатомрегулюванні України спростували цю інформацію.