Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Спорт » “Металург” залишається у Запоріжжі: змінилося фінансування футбольного клубу

“Металург” залишається у Запоріжжі: змінилося фінансування футбольного клубу

“Металург” залишається у Запоріжжі: змінилося фінансування футбольного клубу

Ілюстративне фото

На останній сесії Запорізької міської ради депутати прийняли рішення зберегти футбольний клуб “Металург”. Проте змінився бюджет на цей рік.

Про це повідомили на сайті МФК “Металург”.

На останній сесії Запорізької міськради депутати вирішили скоротити фінансування “Металурга” на 14,5 мільйона гривень. Бюджет клубу на 2024 рік складе 48,8 млн гривень, з яких 27,1 млн буде спрямовано на утримання інфраструктури.

Через це запорізький футбольний клуб “Металург” оголосив про розформування другої та жіночої команд 

“Водночас клуб та міська влада шукає надійних партнерів, які готові разом із нами розвивати професійний футбол у Запоріжжі та бути співвласниками клубу. Ми відкриті для співпраці з потенційними інвесторами та спонсорами на прозорих умовах”, – пише пресслужба “Металургу”.


Нагадаємо, що у Запоріжжі планують витратити гроші на охорону території Запорізької міської ради. На це можуть виділити 5,7 млн гривень.