Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » У Запоріжжі планують витратити 5,7 млн гривень на охорону міської ради

У Запоріжжі планують витратити 5,7 млн гривень на охорону міської ради

У Запоріжжі планують витратити 5,7 млн гривень на охорону міської ради

Запорізька міська рада

У Запоріжжі планують витратити гроші на охорону території Запорізької міської ради. На це можуть виділити 5,7 млн гривень.

Відповідний тендер з’явився на сайті Prozorro.

За цим тендером, міській раді мають надати oхоронні послуги для нагляду за адміністративно будівлею та внутрішнього двору виконавчого комітету Запорізької міської ради.

Охорона має цілодобово спостерігати за територію об’єкту. Захищати установу від руйнування та розкрадання. А також охоронці зобов’язуються оперативно реагувати на виклики. 

Тендер про охорону Запорізької міської ради
Скріншот з документу тендеру

Ціна договору складає 5 687 146,00 гривень. З них 3 503 617,30 гривень – кошти місцевого бюджету.


Як ми писали раніше, у Запоріжжі виплатили зарплати за грудень працівникам 10-ї лікарні та 9-го пологового.