Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » 681-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

681-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

681-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

Ілюстративне фото

Розповідаємо, як пройшов 681-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини про війну за сьогодні.

Російські та українські війська продовжили позиційні бої на заході Запорізької області 4 січня, але підтверджених змін на лінії фронту в цьому районі зафіксовано не було.

Ракети з Північної Кореї запустили росіяни по Запоріжжю: деталі
Скриншот: The White House
 
Проте Повітряні сили України наразі не підтверджують інформацію про використання росією корейських балістичних ракет. Зокрема, мова йде про обстріл ними Запоріжжя.
 
Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні подякував причетним до ліквідації російських атак по Запоріжжю.
 
На Запорізькій АЕС окупаційна влада вперше заборонила інспекторам МАГАТЕ перевірити реакторні зали енергоблоків.