Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Фейк про окупацію Запоріжжя запустили росіяни, – Малашко

Фейк про окупацію Запоріжжя запустили росіяни, – Малашко

Фейк про окупацію Запоріжжя запустили росіяни, – Малашко

Проспект у Запоріжжі

Запоріжжям почали ширитися чутки про нібито майбутню окупацію міста та термінову евакуацію з нього.

Очільник Запорізької ОВА Юрій Малашко назвав ці повідомлення чутками, які спрямовані посіяти паніку серед населення.

“Та сторона (росіяни, – ред.) завжди проводить таку інформаційну кампанію, не тільки на території Запорізької області. Як завжди, поширює такі чутки для того, щоб посіяти паніку, й щоб люди виїжджали. Можемо заспокоїти: ніхто нікого здавати не буде”, – зазначив Малашко.

Він закликав довіряти тільки офіційним джерелам інформації.

“Ми готові до всього й будемо стояти до кінця“, – підсумував голова ЗОВА.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Запоріжжі помітили листівки з QR-кодом для скарг і пропозицій до місцевої влади. Голова Запорізької обласної ради Олена Жук назвала це “ворожою схемою”.