Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі викрили фейкову схему з листівками

У Запоріжжі викрили фейкову схему з листівками

У Запоріжжі викрили фейкову схему з листівками

У Запоріжжі помітили листівки з QR-кодом для скарг і пропозицій до місцевої влади. Голова Запорізької обласної ради Олена Жук назвала це “ворожою схемою”.

Ці фейкові повідомлення викрили в Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Листівки роздавали нібито від імені голови Запорізької обласної ради Олени Жук. Це зроблено для того, щоби громадяни могли ділитися скаргами та проблемами через чат-бот.

Голова місцевої облради Олена Жук назвала це фейком і нагадала громадянам про кібербезпеку:

“Офіційно заявляю, що я, мої колеги та обласна рада не мають жодного стосунку до цих листівок та цього чат-бота. Закликаю запоріжців дотримуватись правил цифрової гігієни”.

Окрім того, вона закликала містян не передавати свої особисті дані невідомим особам в інтернеті.