Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Укрпошта доставлятиме ліки у прифронтову Запорізьку область

Укрпошта доставлятиме ліки у прифронтову Запорізьку область

Укрпошта доставлятиме ліки у прифронтову Запорізьку область

Поштовий оператор запроваджує проєкт «Укрпошта-Ліки», в рамках якого доставлятимуть ліки на деокуповані та прифронтові території. Проєкт запрацює з 1 лютого.

Про це повідомляє Мінреінтеграції.

«Укрпошта» отримає ліцензію на продаж лікарських засобів в поштових стаціонарних або мобільних відділеннях.

“Така можливість дозволить розв’язати проблему доступних ліків на 100% території України вже у першій половині 2024 року”, – зазначили в міністерстві.

Також наразі проходить набір фармацевтів, адже відпускати нерецептурні та рецептурні ліки має право лише спеціаліст. Крім того, планується впровадження гарячої лінії для оформлення запитів від громадян.

Як писав раніше Inform.zp.ua, на прифронтових територіях Запорізької області можуть з’явитися мобільні аптеки, де немає аптек й зруйнована медична інфраструктура.