Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » У Запоріжжі містяни порушили комендантську годину: яким було покарання

У Запоріжжі містяни порушили комендантську годину: яким було покарання

У Запоріжжі містяни порушили комендантську годину: яким було покарання

47 жителів Запоріжжя порушили режим комендантської години. Поліцейські їх затримали для подальших перевірок.

В пресслужбі ГУНП у Запорізькій області повідомили, що громадян перевірили та провели з ними роз’яснювальну роботу з громадянами.

Всього поліцейські встановили 5 правопорушень, які пов’язані з незаконним обігом наркотичних речовин та задокументували 560 адміністративних правопорушень протягом 15-17 грудня.

Як писав раніше Inform.zp.ua, Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроект, згідно з яким порушників комендантської години штрафуватимуть. Це стосується і мешканців Запоріжжя.