Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Митрополит Лука увійшов до російського “Патріаршого календаря”

Митрополит Лука увійшов до російського “Патріаршого календаря”

Митрополит Лука увійшов до російського “Патріаршого календаря”

Архиепископ Лука

Російська православна церква випустила “Патріарший календар”, куди включили всіх чинних єпископів РПЦ і Української православної церкви Московського патріархату. До нього увійшов й митрополит Запорізький та Мелітопольський Лука.

Про це у Фейсбуці повідомив митрополит Православної церкви України Євстратій Зоря, ілюструючи сказане сторінками патріаршого календаря.

“У Мск випустили “Патріарший календар” – офіційне видання РПЦ, де всі діючі єпископи тієї структури, яка себе називає “незалежною УПЦ”, – описані саме як архієреї Московського патріархату. Чи хтось із них письмово і офіційно заперечив/заперечить свою приналежність до МП?” – пише митрополит.

Запорізький митрополит Лука також опинився в календарі. Нагадаємо, Рада національної безпеки і оборони запровадила персональні санкції проти митрополита Запорізького і Мелітопольського УПЦ МП Луки (Андрій Коваленко).

Луці заборонили користуватися активами, виводити капітали за кордон, обмежили для нього торговельні та інші операції, пов’язані з майном, а також позбавили державних нагород.

Як писав раніше Inform.zp.ua, Митрополит Запорізький і Мелітопольський УПЦ МП Лука (Андрій Коваленко) подав позов на президента України Володимира Зеленського. Священнослужитель вважає протиправним указ президента про санкції і вимагає його скасувати.