Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Погода заважає військовим просуватися на Запоріжжі, – ISW (КАРТА)

Погода заважає військовим просуватися на Запоріжжі, – ISW (КАРТА)

Погода заважає військовим просуватися на Запоріжжі, – ISW (КАРТА)

Фото: 22 окрема механізована бригада

Українські військові продовжують контрнаступ в Запорізькій області. Аналітики не підтверджують значних просувань і пов’язують це з погодними умовами. 

Про це повідомляють аналітики Інституту вивчення війни.

“8 грудня українські війська продовжували наступальні операції в західній частині Запорізької області, але не робили жодних заявлених чи підтверджених наступів”, – пишуть аналітики.

Натомість російські джерела стверджували, що армія РФ відбила українські атаки поблизу Роботиного і на захід від Новофедорівки. Також геолокаційні кадри показують просування окупантів. Хоча Генштаб ЗСУ стверджує, що українські військові відбили наземні атаки. 

Карта контрнаступу 8 грудня
Карта ISW
Карта контрнаступу 8 грудня
Карта ISW

“Деякі російські мілблогери стверджували, що погані погодні умови заважають як російським, так і українським силам досягти значного прогресу або використовувати великі розвідувальні безпілотники в західній Запорізькій області”, – зазначають у звіті інституту. 

Аналітики з посиланням на українського військового оглядача Костянтина Машовця пишуть, що окупанти реорганізовують свої війська та сворюють резерви. Але в них може бути недостатньо ресурсів на це. 

Раніше ми писали, що українські сили продовжують контрнаступальні операції в західній частині Запорізької області. Під час наступу ЗСУ завдають втрати російським силам, що обороняються, на цій ділянці фронту.