Адміністративна будівля “Запоріжжяобленерго” постраждала від російського ракетного удару на початку травня 2023 року. Врешті її вдалося відремонтувати.
Про це повідомили в пресслужбі “Запоріжжяобленерго”.
Працівники підприємства тоді не постраждали, але в будівлі були вибиті шибки, побиті уламками стіни, понівечений дах, потрощені кабінети.
![](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-07_12-31-50.jpg)
Власними силами працівники підприємства завершили ремонтні роботи. Наразі відновлено покрівлю, пошкоджений фасад будівлі, зруйновані огорожу та вхідні центральні ворота, відремонтовано кабінети. Всі 32 старих вікна, частина з яких була вибита вибуховою хвилею, замінили на металопластикові.
Як писав раніше Inform.zp.ua, Запоріжжяобленерго продовжує відновлення пошкоджених електромереж. В Україні достатньо потужності, щоб пережити зимовий сезон. Усе залежить від обстрілів окупантів і наскільки вони будуть щільними.