Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Муніципальна варта в Запоріжжі буде ходити по домівках до призовників: що відомо

Муніципальна варта в Запоріжжі буде ходити по домівках до призовників: що відомо

Муніципальна варта в Запоріжжі буде ходити по домівках до призовників: що відомо

Мобілізація в Україні. Фото: Inform.zp.ua

У Запоріжжі Муніципальна варта, поліція та представники ТЦК будуть обходити оселі. Для різних районів міста вже сформовано 21-у мобільну групу.

Про це повідомила Запорізька міська рада. 

“Групи сформовані по районах. В ранкові години – з 7.00 до 9.00 – працюють разом з представниками ОСББ, вони опрацьовують поквартирний обхід. І також з 17.00 до 19.00 – тобто не в робочий час. Основне завдання – це донести до тих громадян, які не з’явилися, що їм потрібно з’явитися і пройти медичне обстеження, а також провести звірку у військкоматах”, – зазначив перший заступник міського голови Запоріжжя Олександр Власюк.

Зазначається, що вже сформовано групи за районами міста, які здійснюватимуть “поквартирний обхід” з 07:00 до 09:00 та з 17:00 до 19:00.

Самостійно представники “Муніципальної варти” не будуть вручати повістки. Це мають робити співробітники районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.


Раніше ми писали, що усі роботодавці, заклади освіти та інші юридичні особи мають вести військовий облік. Та щороку до 1 грудня подавати списки призовників до ТЦК.