Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі до 1 грудня всі роботодавці мають подати списки призовників до ТЦК: що відомо

У Запоріжжі до 1 грудня всі роботодавці мають подати списки призовників до ТЦК: що відомо

У Запоріжжі до 1 грудня всі роботодавці мають подати списки призовників до ТЦК: що відомо

ВСУ. Фото: Генштаб ВСУ

Усі роботодавці, заклади освіти та інші юридичні особи мають вести військовий облік. Та щороку до 1 грудня подавати списки призовників до ТЦК.

Про це йдеться у постанові Кабінету міністрів №1487.

Адвокатка Марина Бекало дала роз’яснення журналістам ТСН відносно нових правил.

Ці списки мають подавати також:

  • Виконавчі органи сільських, селищних, міських рад, що ведуть облік призовників, військовозобов’язаних та резервістів, які проживають на території адміністративно-територіальної одиниці;
  • Державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації, які ведуть облік своїх працівників. Або якщо це заклад освіти, то своїх здобувачів освіти.

За списками, які подають роботодавці та заклади освіти, ТЦК та СП приписують наступного року до призовних дільниць юнаків, яким у рік приписки виповнюється 17 років. 

За словами Бекало, подання списків здійснюється з метою звіряння даних списків роботодавців та відповідних ТЦК.


Раніше ми писали, що в Україні планують запустити “смарт-мобілізацію”. Тобто громадяни самостійно обиратимуть спеціалізацію, на яку вони бажають мобілізуватись.