Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Політика » Володимир Зеленський на Запоріжжі провів розмову з Прем’єр-міністром Болгарії

Володимир Зеленський на Запоріжжі провів розмову з Прем’єр-міністром Болгарії

Володимир Зеленський на Запоріжжі провів розмову з Прем’єр-міністром Болгарії

Фото: Офіс президента

30 листопада Володимир Зеленський перебував на Запоріжжі. Він провів декілька нарад та поспілкувався з Прем’єр-міністром Болгарії Ніколаєм Денковим.

Про це повідомив Президент України у соціальних мережах. 

“Перебуваючи в Запоріжжі, провів розмову з Прем’єр-міністром Болгарії Ніколаєм Денковим і подякував йому за потужну промову у Європейському парламенті, а також за принципову позицію його уряду щодо підтримки України”, – пише Президент.

Володимир Зеленський поінформував Прем’єр-міністра про поточні оборонні потреби України, зокрема щодо посилення наших Повітряних сил та артилерії.

Також наголосив на важливості єдності в підтримці європейської інтеграції України. Та багаторічної допомоги обсягом 50 мільярдів євро.

“Запросив Болгарію направити свого представника на наступний раунд переговорів щодо Формули миру, запланований на початок 2024 року”, – каже головнокомандувач України.


Нагадаємо, що вчора Президент України Володимир Зеленський був на Запоріжжі. Він провів нараду щодо будівництва фортифікацій в області.