Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » На Запоріжжі будуть споруджувати фортифікації, – Зеленський

На Запоріжжі будуть споруджувати фортифікації, – Зеленський

На Запоріжжі будуть споруджувати фортифікації, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський

Вчора Президент України Володимир Зеленський був на Запоріжжі. Він провів нараду щодо будівництва фортифікацій в області.

Про це повідомив Володимир Зеленський у соціальних мережах. 

“Обговорили питання фортифікаційного облаштування опорних пунктів, спорудження укріплень на основних оборонних рубежах. Це Авдіївський, Мар’їнський, Куп’янсько-Лиманський напрямки, а також прикордонні регіони, що межують із Росією та Білоруссю”, – написав головнокомандувач. 

Президент наголошує на залученні ресурсів та фінансуванні будівництва фортифікацій. Зокрема у форматі співпраці з приватним бізнесом.

“Належне облаштування оборонних рубежів має стати пріоритетним питанням, зокрема у фронтових областях”, – каже Володимир Зеленський.


Раніше ми писали, що Президент України Володимир Зеленський вчора, 30 листопада, перебував у Запоріжжі з робочим візитом. Він провів дві наради.