Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » На блокпостах окупантів у Запорізькій області посилили обшуки

На блокпостах окупантів у Запорізькій області посилили обшуки

На блокпостах окупантів у Запорізькій області посилили обшуки

Російські окупанти. Ілюстративне фото

На тимчасово окупованій території Запорізької області запрацювали мобільні патрулі окупантів. Вони почали ретельніше оглядати водіїв у Мелітопольському районі.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

“Зупиняють в першу чергу авто з українськими номерами, проводять обшуки, допитуються, чому й досі не замінили номери. А якщо у водія, ще й паспорт український, то переходять до погроз забрати на підвал, якщо ще раз побачать на дорозі”, – пише Федоров.

Як писав раніше Inform.zp.ua, росіяни збудували понад 6 тисяч кілометрів інженерно-фортифікаційних споруд на території України. Найбільше укріплень знайшли в Запорізькій області – 1869 км.