Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Запорізькому районі проведуть підриви боєприпасів

У Запорізькому районі проведуть підриви боєприпасів

У Запорізькому районі проведуть підриви боєприпасів

Иллюстративное фото

Сьогодні, 24 листопада, у період з 11:30 до 15:00 на території Біленківської територіальної громади Запорізького району будуть знищувати боєприпаси.

Про це повідомяє Нацполіція в Запорізькій області.

Просимо зберігати спокій при звуках вибухів та реагувати тільки на сигнали повітряної тривоги! – закликають поліцейські.

Як писав раніше Inform.zp.ua, працівників управління вибухотехнічної служби поліції з початку повномасштабної війни знищили в Запорізькій області 2 500 нерозірваних снарядів, мін, ракет, ручних гранат.