Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » ЗСУ наступають в Запорізькій області: карта наступу від ISW

ЗСУ наступають в Запорізькій області: карта наступу від ISW

ЗСУ наступають в Запорізькій області: карта наступу від ISW

53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Українські війська продовжують наступальні операції на заході Запорізької області. Підтверджених успіхів просування поки немає.

Про це повідомляють аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Колаборант Володимир Рогов і російські мілблогери стверджували, що українські війська атакували на схід від Роботино, поблизу Вербового (10 км на схід від Роботино) і в напрямку Новопрокопівки (3 км на південь від Роботино).

Тим часом російські війська провели атаки на заході Запорізької області 20 листопада і не домоглися підтверджених успіхів. 

Як писав раніше Inform.zp.ua, в Запорізькій області продовжуються бойові дії, але погані погодні умови ускладнюють проведення наступальних операцій.