Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Бронетехніку в Запорізькій області складніше використовувати через погану погоду, – ISW

Бронетехніку в Запорізькій області складніше використовувати через погану погоду, – ISW

Бронетехніку в Запорізькій області складніше використовувати через погану погоду, – ISW

Карта: ISW

В Запорізькій області продовжуються бойові дії, але погані погодні умови ускладнюють проведення наступальних операцій.

Про це повідомляють аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

“Дощова погода, ймовірно, продовжить сповільнювати темпи бойових дій до тих пір, поки повністю не встановляться зимові умови. Погана погода перешкоджає використанню бронетехніки в західній частині Запорізької області, але українські війська все ще атакують російські позиції піхотними підрозділами”, – зазначають в ISW.

Також аналітики підкреслюють, що морозні погодні умови взимку, ймовірно, призведуть до відновлення більш активних бойових дій, а тривала дощова погода навряд чи зупинить українські чи російські атаки.

Російські військові блогери стверджували, що українські війська незначно просунулися в районі Новопрокопівки (3 км на південь від Роботино) і Рівне (8 км на захід від Роботино). Погана погода і видимість перешкоджають наступальним операціям на заході Запорізької області..

Як писав раніше Inform.zp.ua, на заході Запорізької області продовжується наступ українських військ. Через погані погодні умови скоротилася кількість наземних операцій.