Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Наземних атак в Запорізькій області поменшало через погодні умови: карта боїв від ISW

Наземних атак в Запорізькій області поменшало через погодні умови: карта боїв від ISW

Наземних атак в Запорізькій області поменшало через погодні умови: карта боїв від ISW

Карта: ISW

На заході Запорізької області продовжується наступ українських військ. Через погані погодні умови скоротилася кількість наземних операцій.

Про це повідомляють аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Російські війська водночас також контратакували на заході Запорізької області, але не досягли жодних підтверджених успіхів. Український. Російський військкор стверджував, що підрозділи російського 291-го мотострілецького полку успішно контратакували вздовж лінії Копані-Роботино й відбили невстановлені позиції.

Інше російське джерело стверджувало, що російські війська просунулися на 700-800 метрів уздовж лінії Копані-Роботино, але ISW не спостерігала візуальних порушень. підтвердження цього твердження.

Як писав раніше Inform.zp.ua, 17 листопада українські війська продовжили контрнаступальні дії на заході Запорізької області. Просування ЗСУ біля Роботиного підтвердили аналітики.