Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Карта контрнаступу в Запорізькій області: яка ситуація на фронті 13 листопада

Карта контрнаступу в Запорізькій області: яка ситуація на фронті 13 листопада

Карта контрнаступу в Запорізькій області: яка ситуація на фронті 13 листопада

Карта: ISW

На кордоні Донецької та Запорізької областей 12 листопада російські війська намагалися наступати, але українські війська відбили атаки.

Про це повідомили аналітики Інституту вивчення війни.

Російські військкори стверджували, що в районі кордону Донецької та Запорізької областей спостерігається висока активність уздовж всієї лінії Урожайне-Старомихайлівка.

Українські війська тим часом продовжили наступ на заході Запорізької області 12 листопада і, як повідомляється, просунулися вперед. Російські військові блогери заявляли, що українські війська незначно просунулися в районі Новопрокопівки (на південь від Роботино) і зайняли позиції на північний захід від Вербово (в 10 км на схід від Роботино).

Український військовий спостерігач також повідомив, що українські війська досягли успіху на захід від Роботино і вибили підрозділи російської 136-ї мотострілецької бригади (58-а загальновійськова армія, Південний військовий округ) з позицій на тактичних висотах у цьому районі.

Геолокаційні кадри, опубліковані 12 листопада, показують, що російські війська мали незначний успіх на північ від Копані (6 км на північний захід від Роботино).

Як писав раніше Inform.zp.ua, 11 листопада українські війська продовжили контрнаступ на заході Запорізької області. Також аналітики зазначають, що РФ може використовувати масовані піхотні наступи на лініях фронту.