Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » На зруйновані приватні будинки в Запоріжжі виділили компенсацію від держави

На зруйновані приватні будинки в Запоріжжі виділили компенсацію від держави

На зруйновані приватні будинки в Запоріжжі виділили компенсацію від держави

Власники зруйнованих приватних будинків після атаки російських військ на Запоріжжя отримають державну компенсацію на суму понад 2 мільйони гривень.

Про це повідомив в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Власники будинків отримають житлові сертифікати: один – на суму понад 920 тисяч гривень, інший – на суму понад 1 мільйон 170 тисяч.

Заявки на отримання державної компенсації за зруйноване житло, яке не підлягає ремонту, потрібно подавати через «Дію». Алгоритм дій – за посиланням. У разі відсутності технічної можливості подати заявку самостійно, звертайтеся до ЦНАПів.

Як писав раніше Inform.zp.ua, фасадна стіна у багатоповерхівці на Соборному, 44, куди 18 жовтня влучила ракета, знаходиться під загрозою руйнування. Через це будуть проводитися роботи і рух транспорту на проспекті буде перекрито.