Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Після удару по аеродрому в Бердянську росіяни почали переміщувати авіацію, – Володимир Зеленський (ВІДЕО)

Після удару по аеродрому в Бердянську росіяни почали переміщувати авіацію, – Володимир Зеленський (ВІДЕО)

Після удару по аеродрому в Бердянську росіяни почали переміщувати авіацію, – Володимир Зеленський (ВІДЕО)

Президент України Володимир Зеленський

Після української атаки на аеродроми в окупованих Бердянську та Луганську росіяни почали активно забирати звідти свою авіацію. Також окупанти забирають свою авіацію і з Криму.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні. 

“Після того, як наші хлопці завдали ударів по аеродромах в Бердянську та Луганську, ми бачимо, що окупанти забирають свою авіацію подалі. Зокрема, намаються перебазувати з території нашого Криму. І це хороший сигнал! Спочатку тікає російський флот, тепер тікає російська авіація. Звичка тікати – це те, що буде дуже в нагоді Росії. Бо доведеться звільнити всю нашу землю без виключень”, – сказав Президент України. 

Як ми писали раніше, у ніч з 16 на 17 жовтня Сили спеціальних операцій України вдарили по аеродромах у Бердянську та Луганську. Для цієї операції вони вперше використали американські далекобійні ракети ATACMS.