Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Школярі та студенти з Мелітополя зможуть поїхати навчатися до Фінляндії

Школярі та студенти з Мелітополя зможуть поїхати навчатися до Фінляндії

Школярі та студенти з Мелітополя зможуть поїхати навчатися до Фінляндії

Фото: Иван Федоров

Мелітополь підписав меморандум про співпрацю з містом Сейняйокі (Seinäjoki). Домовленості торкнулися сфери освіти та агропромисловості.

Про це повідомив голова Мелітополя Іван Федоров.

Школярі та студенти з Мелітополя вже у жовтні зможуть відвідати Seinäjoki з метою оволодіння системою освіти Фінляндії та перейняття досвіду.

Є й попередні домовленості щодо співробітництва у сфері агропромисловості.

“У Seinäjoki зараз перебувають понад 1000 українців. Безмежно вдячний меру міста Jaakko Kiiskilä за всебічну підтримку та допомогу нашим людям. І дякую від імені всіх мелітопольців за беззастережну підтримку у протистоянні військової агресії росії та надання допомоги як зараз, так і за готовність відновлення соціальної та житлової інфраструктури після деокупації!”, – пише Іван Федоров.

Як ми писали раніше, 23 вересня в окупованому Росією українському місті Мелітополь росіяни та їхні помічники відкрили пропагандистський музейний комплекс «Росія – моя історія».