Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Після катастрофи на Каховській ГЕС у Запорізькій області спостерігатиметься мор риби

Після катастрофи на Каховській ГЕС у Запорізькій області спостерігатиметься мор риби

Після катастрофи на Каховській ГЕС у Запорізькій області спостерігатиметься мор риби

Речка Кушугум. Источник: Суспільне Запоріжжя

У наступні 3-5 днів у Херсонській та підтоплених районах Запорізької областях через стрімке падіння рівня води спостерігатиметься мор риби.

Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я України.

Хімікати, збудники інфекційних хвороб із кладовищ, вбиралень, сміттєзвалищ можуть опинитися у криницях та відкритих водоймах на території, підтопленій внаслідок підриву окупантами Каховської ГЕС.

Збирати таку рибу і вживати (солити чи в’ялити) категорично заборонено! Є ризик захворювання на ботулізм, – застерігають у МОЗ.

У зазначених областях формуються запаси антибіотиків та сорбентів для лікування гострих кишкових інфекцій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Міненерго озвучили ризики для ДніпроГЕС та енергосистеми після підриву Каховської ГЕС.