Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » У Міненерго озвучили ризики для ДніпроГЕС та енергосистеми після підриву Каховської ГЕС

У Міненерго озвучили ризики для ДніпроГЕС та енергосистеми після підриву Каховської ГЕС

У Міненерго озвучили ризики для ДніпроГЕС та енергосистеми після підриву Каховської ГЕС

Иллюстративное фото

Катастрофа на Каховській ГЕС позначиться на рівні води на інших українських гідроелектростанціях, через що може виникнути дисбаланс в енергосистемі.

Про це повідомив голова Міністерства енергетики Герман Галущенко.

Підрив російською армією Каховської ГЕС може спричинити зміну рівня води й на інших українських гідроелектростанціях, у тому числі й на ДніпроГЕС у Запоріжжі, що призведе до дисбалансу в енергосистемі країни.

Незважаючи на те, що станція (Каховська ГЕС) після окупації не видавала електроенергії в систему, прорив порушив цілісність усього гідровузла. Відповідно, є ризик, що гідроенергетика, яка балансувала українську енергосистему, не зможе працювати на необхідну потужність, – заявив міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Запоріжжі рівень води в річці Дніпро знизився більш ніж на 10 метрів. Щодня вода стрімко відходить. Це сталося через підрив Каховської ГЕС російськими окупантами.