Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » В одній зі шкіл Полог окупанти оголосили, що терміново діти та батьки мають виїхати до Бердянського табору «Червона гвоздика»

В одній зі шкіл Полог окупанти оголосили, що терміново діти та батьки мають виїхати до Бердянського табору «Червона гвоздика»

В одній зі шкіл Полог окупанти оголосили, що терміново діти та батьки мають виїхати до Бердянського табору «Червона гвоздика»

Іллюстраційне фото

У Пологах Запорізької області окупанти оголосили, що діти та батьки у терміновому порядку мають їхати “на відпочинок”. Вони збираються відправити дітей до Бердянського табору «Червона гвоздика» на кілька днів.

Про це повідомляє Бердянськ сьогодні.

Така інформація з’явилась у місцевих чатах. Чим викликана терміновість і чому до дитячого табору їдуть із батьками – невідомо.

Серед місцевих поширюється інформація, що терміново потрібно залишити Пологи та поїхати до інших міст.

Нагадаємо, що окупаційна армія щодня обстрілює Оріхів. Дітей звідти довелося повністю евакуювати.