Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » Риба в Азовському морі може загинути: причина

Риба в Азовському морі може загинути: причина

Риба в Азовському морі може загинути: причина

Перекрытие реки Кальчик из шлакоблоков

Російські окупанти можуть спровокувати мор риби в річці Кальчик та в Азовському морі. Рашисти будують перекриття річки Кальчик із шлакоблоків.

За інформацією Приазовської сільради, це може призвести до мору риби, якщо такий будівельний матеріал потрапить у воду.

До того, зараз нерест, тому це великий ризик скорочення морської фауни в цілому Азовському морі, а не тільки в річці. Щоб подолати наслідки таких дій, може знадобитися багато часу, – повідомляють у сільраді.

Перекрытие реки Кальчик из шлакоблоков

Нагадаємо, Приазовський національний природний парк за останній рік зазнав втрат через дії окупаційних військ. Рашисти винищили тварин, перетворили заповідні території на полігони для стрільбищ.