Головна » Кримінал » Браконьєри на Запоріжжі наловили риби на 90 тисяч гривень: деталі

Браконьєри на Запоріжжі наловили риби на 90 тисяч гривень: деталі

Фото: Запорізький рибоохоронний патруль

17 червня на річці Вільнянка поблизу села Михайлівка Запорізького району інспектори рибоохоронного патруля затримали двох порушників. Чоловіки займалися незаконним виловом риби у брід, використовуючи сітки.

Про це повідомили в Запорізькому рибоохоронному патрулі.

Першого чоловіка виявили о 5:30 ранку. Він незаконно виловив 10 кілограмів риби, серед якої були сазани, судаки, окуні та лящі. Своїми діями порушник завдав збитків рибному господарству на 42 738 гривень.

Вже за пів години, о 6:00, на тій самій ділянці акваторії зафіксували другий аналогічний випадок. Інший громадянин виловив сіткою 20 кілограмів риби (сазани, карасі, судаки та сом). Сума збитків склала 49 300 гривень.

Фото: Запорізький рибоохоронний патруль

На обох чоловіків інспектори склали адміністративні протоколи за грубе порушення правил рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП). Заборонені знаряддя лову вилучили до відповідного рішення суду. Усю виловлену рибу патрульні випустили назад у річку живою.

Запорізький рибоохоронний патруль нагадує: повідомити про випадки браконьєрства на водоймах області можна за телефоном гарячої лінії (067) 622-04-66.


Читайте також:

  • У Запоріжжі стартувала дезінсекція водойм для боротьби з комарами.
  • На Запоріжжі скасували заборону на риболовлю: правила та діючі обмеження.
  • 15-кілограмові товстолоби на березі: у Запоріжжі розслідують масову загибель риби.

📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням👈