Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Обстріл Запоріжжя міг бути спрямований проти цивільних — – Білий дім

Обстріл Запоріжжя міг бути спрямований проти цивільних — – Білий дім

Обстріл Запоріжжя міг бути спрямований проти цивільних — – Білий дім

Джон Кирби

22 березня окупаційна армія здійснила ракетний удар по багатоповерхових будинках у Запоріжжі. У США вважають, що цей обстріл міг бути спрямований на цивільних.

Про це заявив представник Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі, передає CNN.

У той же час у Штатів поки немає більш конкретної інформації про цей удар і його мотиви.

Це (удар по Запоріжжю-ред.), безумовно, могло бути націлене на цивільних осіб. Очевидно, що це російський сценарій – наносити удари по цивільній інфраструктурі і не звертати увагу на цивільних осіб. так що це абсолютно можливо, — сказав Кірбі.

Як писав раніше Inform.zp.ua, внаслідок ворожих обстрілів Запоріжжя 22 березня, у двох багатоповерхових будинках сталося загоряння. Зруйновано квартири, вікна та балкони.

Уламками та вибуховою хвилею пошкоджено сусідні будинки та поруч припарковані транспортні засоби.