Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Запоріжжя обстріляли з РСЗВ “Торнадо-С” — голова ЗОВА

Запоріжжя обстріляли з РСЗВ “Торнадо-С” — голова ЗОВА

Запоріжжя обстріляли з РСЗВ “Торнадо-С” — голова ЗОВА

Російська армія здійснила ракетний обстріл по цивільній інфраструктурі Запоріжжя 22 березня. Попередньо, удар ракетами здійснили з реактивної системи залпового вогню.

За інформацією голови Запорізької обласної Військової адміністрації Юрія Малашка, Запоріжжя обстріляли з РСЗВ»Торнадо-С”. Зараз ще збирають докази цьому.

Нагадаємо, вчора, близько 19: 00 рятувальники закінчили розбирати завали після удару по багатоповерхових будинках. В результаті атаки 33 людини постраждали, один чоловік 48 років загинув.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у поліції Запорізької області стверджували, що обстріл здійснили з РСЗВ «Смерч».