Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Студента ЗНУ, який потрапив у полон до росіян, вдалося звільнити. Він потребує допомоги

Студента ЗНУ, який потрапив у полон до росіян, вдалося звільнити. Він потребує допомоги

Студента ЗНУ, який потрапив у полон до росіян, вдалося звільнити. Він потребує допомоги

У Запорізькому національному університеті запустили збір коштів для допомоги оплатити навчання студенту, який півроку пробув у полоні окупантів.

Раніше Inform.zp.ua писав, що наприкінці серпня при спробі виїхати з окупованого Токмака до Запоріжжя зник студент Запорізького національного університету Богдан Пшеничний.

Після 6 місяців полону його вдалося звільнити, зараз він вдома в Токмаку.

Факультет вже займається переведенням на бюджет, але Богдану необхідно заплатити за навчання попередніх семестрів, повідомили у студентській раді ЗНУ.

Мета-зібрати 11 500 грн. Якщо ви хочете допомогти студенту на окупованій території мати можливість здобути українську освіту, це можна зробити за наступними реквізитами:

Монобанк — 5375411204314293

Приватбанк-5168755471288775

Paypal — [email protected]